Rodzaje damskiej bielizny

Każda nas jest z kobietą i codziennie gdzieś tam podświadomie stara się żeby wyglądać lepiej. Robimy to przez kupowanie modnych ubrań. Jedna część garderoby której zakup zawsze poprawiał nam humor jest bielizna aby poczuć się bardziej seksowanie kupujemy koronkową lub czerwoną bieliznę. Bielizna jak wiadomo od zawsze jest elementem naszego ubioru i to od nas zależy co to będzie i komu to pokażemy.

Bielizna stanowi swego rodzaju fenomen ponieważ zakładamy ją pod ubraniami i jest nie widoczna dla oka. A jednak stanowi dla nas ogromnie ważna cześć życia. Na pewno nosimy ja dla higieny i naszego komfortu dlatego staramy się wybierać najlepsze gatunki materiału delikatne i miłe w dotyku. Wyróżniamy rożne rodzaje bizlismy. Bardzo ważne jest prawidłowe dobranie majtek a szczególnie dobranie rozmiaru stanika.

Rodzaje Majtek

Najbardziej popularnym rodzajem bielizny są majtki które przecież noszą kobiety i mężczyźni. W wypadku kobiet spokojnie możemy podzielić je na na:

  • Stringi
  • Stringi brazylijskie
  • Bokserki lub Szorty
  • Figi
  • Tanga
  • Modelujące

Omówmy je po kolei:

Stringi

Nazwa i wygląd jest dość łatwa do rozszyfrowania ponieważ pochodzi od angielskiego słowa taśma,strune,sznurek – string. Uważane są za z najbardziej seksownych majtek na świecie. Noszone w szczególności przez kobiety (wyjątkiem na pewno był Borat)

najbardziej charakterystyczna częścią jest wąska tylną cześć – najczęściej sznurkiem, który znajduje się miedzy pośladkami. W tym rodzaju majtek pośladki są całkowicie widoczne. Zaleca się noszenie ich kiedy nie chcemy aby bielizna prześwitywała pod bardzo obcisłymi ubraniami.

Stringi brazylijskie

To bardzo podobne do stringów majtki mocno wycięte, ale jeszcze nie stringi. Po prostu jest to odmiana klasycznych stringów różniąca się od nich tym, że ich góra jest znacznie szersza, w kształcie pasa. Najlepiej się sprawdzają dla kobiet, które mają jędrną, choć bardzo pełną pupę (jak ma to miejsce u mieszkanek Brazylii) i chcą optycznie ją zmniejszyć. Nosi się je zazwyczaj do strojów blisko ciała, dzięki nim nasza bielizna pozostaje niewidoczna. Taki rodzaj połączenia zmysłowo łączy sobie komfort fig i stringów.

Bokserki / Szorty

Bokserki to typowe majtki dla mężczyzn i one są na pewno inspiracja zaczerpnięte z męskich spodenek. Bokserki są najwygodniejszymi kiedy uprawiamy fitness i sport. Pomimo że nie odsłaniają wiele wielu mężczyzn uważane za najseksowniejsze.

Figi

Figi to najczęściej stosowany rodzaj majtek. Pozwala nam na pełna wygodę, bo nie przesuwają się pod ubraniami. Można je nosić pod wszystkie luźniejsze stroje. Dzięki swojemu kształtowi optycznie przedłużają nogi. Bardzo dobrze wyglądają przy większości typów sylwetek co czynie je bardzo uniwersalnymi.

Tanga

To swego rodzaju odmiana fig, w których boki są znacznie węższe, czasem zdarza się nawet ograniczone do cienkiego paska. Są bardzo wycięte po bokach, więc najlepiej ze wszystkich fasonów wydłużają nogi. Wymagają szczuplejszych bioder, bo boczny cienki pasek może wrzynać się w ciało. Odpowiednie pod większość niezbyt dopasowanych strojów. Bardzo uniwersalne i prawie tak wygodne jak figi.

Modelujące

Majtki modelujące przeznaczone są głównie dla osób, które chcą ukryć boczki lub maja duży brzuch którego nie chcą pokazać. Dzięki swojej budowie możemy osiągać naprawdę zachwycający efekt który pozwali nam zmniejszyć wizualnie rozmiar nawet o 2 numery.

Tekst powstał przy współpracy praciwników https://etam.pl

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *